Teleporada ogromnym ułatwieniem dla pacjentów

Teleporada ogromnym ułatwieniem dla pacjentów

Dzięki możliwościom, jakie dają nowoczesne technologie, w tym między innymi Internet, możliwe jest udzielanie porad lekarskich na odległość. Teleporada to doskonałe rozwiązanie dla osób, które z różnych powodów nie mogą lub nie chcą korzystać z tradycyjnej wizyty u lekarza.

Jakie zalety ma teleporada?

Teleporada to rozwiązanie, które ma wiele zalet. Udzielane przez telefon bądź Internet porady są bardzo wygodne dla pacjentów. Dzięki nim mogą zaoszczędzić mnóstwo czasu. Teleporada nie wiąże się z rejonizacją. Zapewnia dostęp do najlepszych lekarzy nie tylko osobom, które mieszkają w dużym mieście, ale także mieszkańcom małych miasteczek i wsi bez konieczności opuszczania miejsca zamieszkania.

Teleporada lekarska jest też rozwiązaniem mniej kosztownym. Teleporada lekarska kosztuje mniej niż wizyta w prywatnym gabinecie lekarskim. Jak więc widać, to oszczędność zarówno czasu, jak i pieniędzy.

Jaki jest zakres usług?

Pacjenci wybierający teleporadę lekarską mogą liczyć na szeroki zakres usług. Teleporada e-recepta to możliwość uzyskania recepty między innymi na leki przyjmowane na stałe. Zawsze wypisywana jest po uprzedniej konsultacji bądź po wypełnieniu ankiety medycznej. Teleporada recepta to tylko część oferowanych usług.

W razie konieczności pacjenci mogą liczyć nie tylko na teleporada recepta, ale także na skierowanie do specjalisty. Teleporada e-recepta to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą skorzystać z antykoncepcji awaryjnej.