Konsultacje lekarskie i recepta bez wychodzenia z domu

Konsultacje lekarskie i recepta bez wychodzenia z domu

Nowoczesne technologie wykorzystywane są w bardzo wielu dziedzinach naszego życia. Ułatwiają między innymi życie osób chorych. Dzięki nim można skonsultować się z lekarzem bez konieczności wychodzenia z domu. Można także w ten sam sposób otrzymać receptę.

Jak otrzymać receptę online na Ellaone?

Z e-recept możemy korzystać już od pewnego czasu. Dzisiaj można je otrzymać bez konieczności wychodzenia z domu. Dzięki Ellaone recepta nikt nie musi już tracić czasu na stanie najpierw w kolejce do lekarza, a później w kolejce do aptecznego okienka. Wystarczy wypełnić formularz znajdujący się na stronie. Osoby, które chcą otrzymać Ellone recepta mogą być pewne, że konsultacje przeprowadza wyłącznie doświadczony lekarz.

Konsultacja pozwala ocenić lekarzowi jaki jest stan pacjenta bez fizycznego z nim kontaktu. Ellaone recepta online można otrzymać bardzo prosto. Pacjenci dostają po prostu kod niezbędny do realizacji recepty wiadomością SMS.

Na jakie leki można wypisać receptę?

Szybkie medyczne teleporady, które umożliwiają otrzymanie e-recepty mają wiele zalet. Niestety, podczas takiej wizyty lekarz nie może zapisać każdego leku. Ellaone recepta online to rozwiązanie dla osób przyjmujących leki na stałe. Ellone e-recepta może zostać wystawiona także na antykoncepcję awaryjną i inne leki doraźne. Istotne jest to, że recepta online Ellaone może zostać zrealizowana w dowolnej aptece. Ponadto Ellaone e-recepta ważna jest przez 30 dni.