Szybki dostęp do recepty

Szybki dostęp do recepty

E-recepty zastąpiły klasyczne, papierowe recepty. Do zrealizowania e-recepty pacjent potrzebuje wyłącznie specjalnego kodu. Co istotne, obecnie e-receptę można otrzymać bez konieczności wychodzenia z domu.

Jak otrzymać receptę na Ellaone?

Na rynku powstały internetowe poradnie, do których można zgłosić się, aby otrzymać e-receptę. Ellaone recepta znacznie ułatwia funkcjonowanie w czasie trwającej już prawie dwa lata pandemii. Ellaone recepta online nie wymaga udawania się do przychodni. Wypisanie leku na Ellaone recepta online poprzedzone jest konsultacją lekarską.

Ellaone e-recepta ma bardzo wiele zalet, przede wszystkim zawsze jest czytelna. Nie ma też mowy o tym, aby się zgubiła. Z poradnią, która wydaje Ellaone e-recepta można kontaktować się poprzez stronę internetową albo przez aplikację mobilną. Konsultacje prowadzone są przez lekarzy z dużym doświadczeniem.

Czy na każdy lek otrzymam receptę?

To pytanie, które z pewnością nurtuje bardzo wiele osób. Recepta online Ellaone może zostać wystawiona tylko na określoną grupę leków. Do poradni mogą zgłaszać się osoby, które przyjmują leki na stałe. Recepta online Ellaone może zostać wystawiona również na antykoncepcję awaryjną oraz na leki przeciwbólowe. Weryfikacja zlecenia zajmuje około 5 minut

Po tym czasie pacjent otrzymuje kod, który jest potrzebny do wykupienia recepty. Receptę można zrealizować w dowolnej aptece. Wystawiona w internetowej poradni recepta zachowuje ważność przez 30 dni. E-recepty realizowane poprzez portal są płatne 100%.