Szybka elektroniczna recepta

Szybka elektroniczna recepta

Elektroniczne recepty są rozwiązaniem bardzo wygodnym dla pacjentów, lekarzy i farmaceutów. Dzisiaj elektroniczna recepta może zostać wystawiana nawet bez konieczności wychodzenia z domu. Online recepta zostanie wypisana przez lekarza, który udziela konsultacji lekarskich za pośrednictwem specjalnej platformy medycznej.

Jak można dostać receptę przez internet?

Osoby, które interesuje online recepta nie będą mieć najmniejszych trudności z jej uzyskaniem. Obecnie na rynku działa wiele platform medycznych, na których możliwe jest uzyskanie recepty online. Osoby, którym potrzebna jest online recepta, a chorują przewlekle nie muszą nawet konsultować się z lekarzem.

Wystarczy, że wypełnią kwestionariusz, który jest formą wywiadu lekarskiego. Zostanie on następnie zweryfikowany przez doświadczonego lekarza. W przypadku braku przeciwwskazań, szybka e-recepta zostanie wypisana bezzwłocznie.

Jak zrealizować szybką e-receptę?

Szybka e-recepta online może zostać zrealizowana w każdej stacjonarnej czy internetowej aptece. Szybka e-recepta online realizowana jest po podaniu kodu składającego się z 4 cyfr i numeru PESEL. Kod ten pacjenci otrzymują w wiadomości SMS. Erecepta online wybierana jest bardzo chętnie przez osoby chore przewlekle. Możliwa jest też recepta na antykoncepcje online. Osoby, które interesuje recepta na antykoncepcje online wniosek mogą złożyć w każdej wolnej chwili. Jeśli zostanie on złożony w godzinach od 8.00 do 20.00, erecepta online zostanie wypisana po 15 minutach. Erecepta online jest pełnopłatna.